Harehule.com

+48 665 111 800

PL / EN

Pierwsza donica

Natural Rock

Miał powstać surowy materiał z widoczną strukturą betonu i jego niedoskonałościami. Przez rok intensywnie pracowaliśmy, próbując, testując, szukając odpowiednich proporcji i składników materiału i kamienia. I nadszedł ten moment – pierwsze zalanie nowej formy. A potem szlifowanie… Ręczne szlifowanie i rzeźbienie kształtu donicy.

Sposób szlifowania miał odsłonić kruszywo i jednocześnie zachować matowe wykończenie. Okazało się, że beton wcale nie jest taki surowy, jak się wydawało. Zwyczajny „szorstki” beton złagodniał. Nabrał rumieńców, a bruzdy zostały wygładzone. Donica Natural Rock zajęła u nas wyjątkowe miejsce.

Jednak oczekiwany wygląd to był dopiero początek. Od początku zależało nam bowiem na tym, by nasze donice nie tylko pięknie się prezentowały, ale też, by były trwałe i wytrzymałe. Dlatego wysłaliśmy donicę Natural Rock do laboratorium, gdzie przeszła 20 cykli zamrażania i rozmrażania, i NIE POJAWIŁY się u niej żadne pęknięcia czy zarysowania. Był to dla nas bardzo ważny moment. Wiedzieliśmy, że donica dzielnie zniesie warunki zewnętrzne, nawet zimą, a my dzięki temu obdarujemy Cię produktem najwyższej jakości.