Harehule.com

+48 665 111 800

PL / EN

O nas

Potrzebowaliśmy wyjątkowej, trwałej i stabilnej donicy z naturalnego materiału do naszego wnętrza. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Szlifowaliśmy zwykły, surowy beton na budowie naszego nowego domu. Naszym oczom ukazała się piękna struktura, beton w dotyku złagodniał. Tak zrodził się pomysł.

Rozważając kształt donicy, wiedzieliśmy, że musi współgrać z rośliną. Myśleliśmy o roślinach, o tym, by łatwo było je sadzić i by one wygodnie się rozrastały, lepiej chłonęły wodę. Tak powstała nasza harmonijna, prosta i szeroka forma.
Prostota to również duży rozmiar donicy, który najbardziej nam odpowiada. Jedna wielka donica w pomieszczeniu pozwala nam wprowadzić więcej zieleni. Chcemy się otaczać roślinami, a nie donicami.

Ręcznie tworzymy donice, od początku do samego końca. Produkt surowy wykonujemy tradycyjną metodą odlewniczą w naszej pracowni. Potem szlifujemy beton, nadając mu ostateczny kształt donicy. Szlifujemy, aby odsłonić kamień i nadać przyjemną w dotyku fakturę.
Jednak najbardziej twórczy i ekscytujący etap przychodzi w momencie nadawania koloru. Barwimy beton w masie, szukamy odpowiedniego kamienia naturalnego, testujemy kolory i odcienie. Barwy naszych donic to efekt dodania głównie składników naturalnie występujących w przyrodzie. Efekty są zaskakujące i niepowtarzalne. 

Na koniec badamy trwałość i wytrzymałość donicy, testujemy ją w warunkach zewnętrznych, również zimą, impregnujemy. Wciąż ulepszamy i znajdujemy nowe rozwiązania. Wszystko po to, by mieć pewność, że oddajemy do Twoich rąk produkt nie tylko jedyny w swoim rodzaju, ale i najwyższej jakości.

Napisz do nas

Jesteś zainteresowany współpracą lub indywidualnym zamówieniem?
Skontaktuj się z nami.